Kontakt oss

Beliggenhet

Buen kulturhus

Besøksadresse: Buen kulturhus, Havnegata 2, 4515 Mandal
Postadresse: Buen kulturhus, Postboks 905, 4509 Mandal

E-post: buen@buenkulturhus.no 
Telefon dagtid: 38 27 31 00 
Telefon kveldstid: 38 27 31 11    
Infokiosk: 38 27 31 11

Booking/ Utleie

E-post: buen@buenkulturhus.no                                                                                                                                                                                                                                             

Møter/konferanse: konferanse@buenkulturhus.no
Mobil: 91 54 05 24

Telefon: 38 27 31 02
E-post: Leila I. Amouche: lia@buenkulturhus.no
Mobil: 95 29 66 76 

Telefon: 38 27 31 07
E-post: Lene Lauvdal: ll@buenkulturhus.no
Mobil: 97 51 86 54

Kino

Telefon: 38 27 31 11
Billettsalg: www.buenkino.no
E-post: kino@buenkulturhus.no

Kinoansvarlig: Alf Myhre
E-post: alf@buenkulturhus.no

Biblioteket

Telefon: 38 27 31 30
E-post: post@mandalbibliotek.no

Leder for biblioteket: Leon Bang-Hetlevik
E-post: leon.hetlevik@mandal.kommune.no
Mobil: 91 88 46 61

Servering

Telefon: 97164046
E-post: kontakt@buenservering.no

Buen Servering AS: Tom Erik Tørresvold

Galleriet

Telefon: 38 27 31 07
E-post: ll@buenkulturhus.no

Galleri Buen v/galleriansvarlig:  Lene Lauvdal
Mobil: 97 51 86 54

Kulturskolen

Telefon: 38 27 31 06
E-post: kulturskole@mandal.kommune.no  

Rektor: Marianne Tilden
Mobil: 95 72 72 41

Hjemmeside: www.mandalkulturskole.no

Kulturkontor

Merkantil konsulent: Kirsti Møll
E-postkirsti.moll@mandal.kommune.no
Mobil: 91 54 05 24

Kulturkonsulent: Marit Leschbrandt
E-post: marit.leschbrandt@mandal.kommune.no
Mobil: 90 88 18 98

Kulturkonsulent: Louise Tallaksen Pariggi
E-post: ltp@mandal.kommune.no
Mobil: 90 01 25 83

Turistinformasjon

Telefon: 38 27 83 00
E-post: info@lindesnesregionen.com

Leder for Turistinformasjonen: Erling Løfsnes 
E-post: erling@lindesnesregionen.com 
Mobil: 91 68 35 75

www.lindesnesregionen.com

Administrasjon

Kulturhusleder: Alfred Solgaard
E-post: alfred.solgaard@buenkulturhus.no
Telefon: 38 27 31 09
Mobil: 46 86 18 31